Young Package 2018 – mezinárodní soutěž

Young Package je mezinárodní soutěž v obalovém designu, kterou založila v roce 1996 společnost Model Obaly a. s. Za 20 let své existence si vydobyla mezinárodní renomé a specifické postavení mezi soutěžemi pro mladé designéry. Od roku 2009 je organizací soutěže pověřeno sdružení CZECHDESIGN.

Soutěž Young Package je rozdělena do dvou kategorií. Do první mohou svá díla přihlašovat studenti vysokých škol a mladí designéři bez omezení věku; do druhé studenti středních a vyšších odborných škol. Pro vítěze jsou připraveny peněžité odměny a jednomu z vítězů je také po vyhlášení nabídnuta firmou Model Obaly a.s. třítýdenní honorovaná stáž v jejím inovačním centru. Soutěž je otevřena mladým kreativcům celého světa.

Young Package  je zaměřen především na výrobky z papíru. Do soutěže jsou přijímány návrhy z vlnité a hladké lepenky a jiných papírových materiálů, které nacházejí široké uplatnění v obalovém designu.

Uzávěrka soutěže: 14. května 2018

Podmínky soutěže naleznete zde: http://young-package.com/historie/2018-2/podminky-souteze/

 

Print Friendly, PDF & Email
Líbil se Vám? Sdílejte článek s ostatními.
1    
  
  
    

O bj

Mgr. Blanka Jiráčková (1950) vystudovala Střední knihovnickou školu v Praze, v roce 1978 ukončila studia na FF UK – obory dějiny umění a etnografie, je kurátorkou a kritikem umění. Pracovala v Náprstkově muzeu, Uměleckoprůmyslovém muzeu v Praze, ÚLUVu, v Národní galerii v Praze, SČVU, ČFVU. V letech 1990 – 2015 byla šéfredaktorkou čtrnáctideníku výtvarného umění Ateliér.