Villette Makerz (FR) hledá partnery pro projekt Reusing – Recycling – Reducing

Pařížský Villette Makerz hledá partnery pro projekt sociálního a udržitelného designu.

Pařížský Villette Makerz  je prostor v neustálém pohybu. Je určen všem, kteří chtějí díky současným technologiím propojovat myšlenky a materiály v odvětvích jako je design, 3D, kód, textil, elektronika, audiovize, numericky řízené nástroje…

Projekt zahrnuje tato témata/oblasti: sociální a udržitelný design, eko-efektivní model, nové využití a recyklace odpadních materiálů, environmentální a sociální odpovědnost, upcycling design, sdílení znalostí, spolupráce/společná tvorba, designové myšlení a tvorba, místní rozvoj, posilování komunit, vzdělávání/školení, evropská výstava, sdílení příběhů.

Jedná se o typ projektu usilující o financování z programu Kreativní Evropa, konkrétně plánované výzvy Projekty evropské spolupráce 2019.

Kontakt: Research & Training – Samuel Rémy, T +33 661 648 887, Awareness & Education – Carolina Tinoco, T +33 631 467 336, Nathalie Tinland, T +33 607 799 959, E UpCyclingbyDesign@villettemakerz.com

Podrobné informace naleznete zde.

Zdroj: www.culturenet.cz
Print Friendly, PDF & Email
Líbil se Vám? Sdílejte článek s ostatními.
1    
  
  
    

O lu

Historička umění Lucie Váchová (1975) absolvovala obor dějiny umění a kultury na ÚDU FF UK v Praze. Vedle výtvarné kritiky se věnuje také kurátorství. V letech 2011-15 pracovala v redakci časopisu Ateliér.