Tripolis

Tripolis (Řecko) hledá partnery na kulturní projekt 

Tripolis představuje správní celek s menší urbánní plochou (městem) a rurálním okolím. Zajímá se partnerství v kulturních projektech, jejichž tématy je například zaměstnanost a dovednosti v lokální ekonomice, celoživotní vzdělávání, cirkulární ekonomika atd. Uzávěrka stanovena prosinec 2017.

Tripolis má bohaté zkušenosti s grantovými projekty národní i mezinárodní úrovně, účastí v sítích, partnerských projektech, obdrželo několik cen atd.

Myšlenkou projektu je podporovat udržitelné koncepty městského a venkovského rozvoje, skrze integrované řízení kulturních statků. Navíc, v rámci budování personálních kapacit, může poskytnout podporu manažerům či místním stakeholderům. Krom zkušeností s organizací kulturních akcí Tripolis nabízí také prostory divadla, kulturního centra, muzeí a řadu veřejných míst bez aut.

Více informací v dokumentu níže.

E  katerina_siampou@hotmail.gr

W  www.tripolis.gr

W  http://tripoli.culhub.gr/

A  Lagopati & Atalantis, 22100 Tripolis

Dokument výzvy

Zdroj: www.culturenet.cz

Print Friendly, PDF & Email
Líbil se Vám? Sdílejte článek s ostatními.
     
  
  
    

O lu

Historička umění Lucie Váchová (1975) absolvovala obor dějiny umění a kultury na ÚDU FF UK v Praze. Vedle výtvarné kritiky se věnuje také kurátorství. V letech 2011-15 pracovala v redakci časopisu Ateliér.