The BigCi Environmental Awards 2018 – umělecká rezidence v Austrálii

Australský rezidenční program zve mezinárodní umělce z různých oborů k podání přihlášek na environmentálně zaměřený rezidenční pobyt The BigCi Environmental Awards 2018.

Nezisková organizace BigCi, která organizuje rezidenční pobyty pro australské a mezinárodní umělce, vyzývá autory k přihlašování projektů do soutěže o čtyřtýdenní environmentálně (v širokém pojetí) zaměřenou rezidenci. Ta proběhne v sídle organizace, vzdálené cca 1,5 hodiny od Sydney – na okraji národního parku Wollemi, v dojezdové vzdálenosti od Modrých hor zapsaných na seznamu Světového dědictví UNESCO.

Možnost přihlásit se je otevřena všem umělcům bez ohledu na kariérní fázi či obor působení (přihlašovat se mohou i kurátoři se svými projekty). Ze zaslaných přihlášek vybere porota dva účastníky, kteří obdrží čtyřtýdenní rezidenci zdarma, 2 000 AUD kapesné a příspěvek na letenku.

Přihlašovat se můžete do 1. 6. 2018 zde

Registrace je zdarma.

Více informací o organizaci naleznete zde.

Zdroj: www.culturenet.cz

Print Friendly, PDF & Email
Líbil se Vám? Sdílejte článek s ostatními.
1    
  
  
    

O lu

Historička umění Lucie Váchová (1975) absolvovala obor dějiny umění a kultury na ÚDU FF UK v Praze. Vedle výtvarné kritiky se věnuje také kurátorství. V letech 2011-15 pracovala v redakci časopisu Ateliér.