Intangia (Španělsko) hledá partnery k interdisciplinárnímu projektu správy autorských práv – výzva

Intangia je důležitou neziskovou organizací z Navarry. Cílem projektu je šířit informace a znalosti o výhodách individuální a přímé správě autorských správ dalším evropským organizacím, vyměnit si zkušěnosti, přijít s novými modely správy a poskytnout již zavedené nástroje pro samosprávu copyrightu.

Projekt che vytvořit co možná nejvíce partnerství s evropskými kulturními a uměleckými subjekty, které mají zájem spravovat si svá práva samy, individuálně. V rámci spolupráce mají proběhnout workshopy a setkání, kde budou identifikovány potřeby, poté realizovány praktické workshopy k aplikaci, také bude nabídnuta technologická podpora nástrojů správy a poskytnuty všechny další potřebné informace. Propagován bude projekt i zúčastnění. Aktuálně jsou zapojeni tři partneři (Španělsko, Německo, Srbsko).

Uzávěrka v lednu 2018.

Dokument výzvy

 Zdroj: www.culturenet.cz
Print Friendly, PDF & Email
Líbil se Vám? Sdílejte článek s ostatními.
     
  
  
    

O lu

Historička umění Lucie Váchová (1975) absolvovala obor dějiny umění a kultury na ÚDU FF UK v Praze. Vedle výtvarné kritiky se věnuje také kurátorství. V letech 2011-15 pracovala v redakci časopisu Ateliér.