Impakt Festival 2018-2019

Kurátorské návrhy mohou zasílat jednotlivci i skupiny, ale měly by se týkat jednoho konkrétního tématu, mít spojitost s mediální kulturou, interdisciplinárním přístupem a prezentovat široký záběr perspektiv, tedy se vyhnout příliš úzkému pohledu na věc. Lze vybírat z předem daných tématických celků Post Truth?, The Interface a Free, value without money, anebo přijít s tématem vlastním. Návrhy by měly být inspirující a originální. Povaha témat a programů může čítat: spekulativní a futuristické koncepty, populární kulturu, nové pohledy na digitální prostředí, internet, offstream kulturu ve visuálním umění anebo třeba alternativní užití technologií.
Uzávěrka je 15. 7. 2017.
Podrobné  informace naleznete na: http://impakt.nl/festival/call-for-curatorial-proposals-the-impakt-festival-2018-2019/

Zdroj: Culturenet, 14. 6. 2017

Print Friendly, PDF & Email
Líbil se Vám? Sdílejte článek s ostatními.
     
  
  
    

O bj

Mgr. Blanka Jiráčková (1950) vystudovala Střední knihovnickou školu v Praze, v roce 1978 ukončila studia na FF UK – obory dějiny umění a etnografie, je kurátorkou a kritikem umění. Pracovala v Náprstkově muzeu, Uměleckoprůmyslovém muzeu v Praze, ÚLUVu, v Národní galerii v Praze, SČVU, ČFVU. V letech 1990 – 2015 byla šéfredaktorkou čtrnáctideníku výtvarného umění Ateliér.