Gruzijské GACC hledá partnery 

Gruzijské GACC (Georgian Arts and Culture Center) hledá partnery

Centrum GACC má přes 20 let zkušeností na poli kultury a umění, vzdělávání, výstav, konferencí a podobně, a to i na mezinárodní úrovni. Projekt chce budovat kapacity pro mladé kurátory a organizátory, spojit je v rámci nové, inovativní praxe a vnést nové postupy do pořádání výstav a událostí. Speciální pozornost bude věnována digitalizaci fyzických událostí. Výzva chce adresovat kulturní centra, neziskovky, divadelní muzea a podobné relevantní organizace.

Projekt bude založen na sbírkách divadelních muzeí, či sbírek předmětů od divadel a chce vytvořit inovativní výstavy těchto zapojených institucí, propagovat je a umožnit jejich mezinárodní výměnu a komunikaci.

Projekt usiluje  o financování z programu Kreativní Evropa, konkrétně výzvy Projekty evropské spolupráce. Více informací o tomto zde.

A 7, Niko Nikoladze str., 0108, Tbilisi, Georgia

T +995322931335

gacc@gaccgeorgia.org

www.gaccgeorgia.org

Dokument výzvy

Zdroj: www.culturenet.cz

Print Friendly, PDF & Email
Líbil se Vám? Sdílejte článek s ostatními.
     
  
  
    

O lu

Historička umění Lucie Váchová (1975) absolvovala obor dějiny umění a kultury na ÚDU FF UK v Praze. Vedle výtvarné kritiky se věnuje také kurátorství. V letech 2011-15 pracovala v redakci časopisu Ateliér.