Festival der Regionen (Rakousko) – otevřená výzva k účasti

Rakouský festival kultury a současného umění Festival der Regionen zve umělce a odborníky k účasti na příštím ročníku festivalu. Organizátoři vyzývají k vytvoření site-specific díla a nabízejí také jednu rezidenci pro umělce.

Kulturní a umělecký Festival Regionů s dlouholetou tradicí nabízí umělcům jedno místo na rezidenčním pobytu za účelem vytvoření site-specific díla, které bude korespondovat s hlavním tématem nadcházejícího ročníku. Tím se pro rok 2019 stal koncept „Social Warmth“ a příbuzná témata jako je solidarita, pohostinnost, spolupráce, včetně jejich pozice v současné společnosti.

Výzva festivalu je nadále otevřená umělcům z různých oborů, ale také odborníkům (obory: vzdělávání, politika, ekonomie, sociální práce), kteří by se chtěli aktivně zapojit do programu s vlastním projektem.

Termín uzávěrky: 20. 6. 2018

Více informací a přihlašovací formuláře naleznete zde.

Zdroj: www.culturenet.cz

Print Friendly, PDF & Email
Líbil se Vám? Sdílejte článek s ostatními.
2    
  
  
    

O lu

Historička umění Lucie Váchová (1975) absolvovala obor dějiny umění a kultury na ÚDU FF UK v Praze. Vedle výtvarné kritiky se věnuje také kurátorství. V letech 2011-15 pracovala v redakci časopisu Ateliér.