A’Design Award & Competition – výzva na rok 2018

A‘ Design Award & Competition je každoročně se konající mezinárodní designová soutěž světového významu. Je organizována v širokém spektru kreativních oborů, aby zvýraznila jen ty nejlepší designéry všech disciplín. Přihlášené projekty jsou vyhodnocovány a anonymně posuzovány odbornou porotou, složenou ze zkušených akademiků, předních členů tisku a uznávaných profesionálů. A‘ Design Award & Competition slibuje slávu, prestiž, publicitu a mezinárodní uznání všem vítězům díky ocenění „A‘ Design Prize“, které je uděleno jen těm nejlepším designům.

A’Design Award & Competetion je jednou z největších každoročně se konajících designových soutěží na světě. Účastníci mohou přihlásit svá díla či projekty do 110 různých kategorií jako je například design nábytku, interiérů, šperků, elektronických zařízení, módy a dalších. Vše bude posuzováno 70člennou porotou, ve které jsou zastoupeni jak designoví experti, tak uznávaní akademikové či členové tisku.

Na této webové adrese můžete najít naši celou výzvu k účasti na současném ročníku soutěže.

Poslední přihlášky jsou přijímány 28. února 2018

Zdroj: www.culturenet.cz

Print Friendly, PDF & Email
Líbil se Vám? Sdílejte článek s ostatními.
1    
  
  
    

O lu

Historička umění Lucie Váchová (1975) absolvovala obor dějiny umění a kultury na ÚDU FF UK v Praze. Vedle výtvarné kritiky se věnuje také kurátorství. V letech 2011-15 pracovala v redakci časopisu Ateliér.